SENA INTERKOM MOTOCYKLOWY 10U BLUETOOTH 4.1 DO 1600M Z RADIEM FM I PILOTEM NA KIEROWNICĘ DO KASKU SHOEI J-CRUISE ( 1 ZESTAW ) Zobacz większe

SENA INTERKOM MOTOCYKLOWY 10U BLUETOOTH 4.1 DO 1600M Z RADIEM FM I PILOTEM NA KIEROWNICĘ DO KASKU SHOEI J-CRUISE ( 1 ZESTAW )

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

1 120,00 zł brutto

Więcej informacji

10U-SH-02 to nowy interkom dedykowany do kasków SHOEI NEOTEC. Jest tak zaprojektowany, aby idealnie wpasowac się do wnętrza kasku przez co na zewnątrz jest niewidoczny i nie jest narażony na czynniki zewnętrzne. Najważniejsze cechy wyróżniające go spośród konkurencji to: - Bluetooth 4.1 - zasięg do 1,6 km - radio FM z RDS - do 10 godzin rozmów - możliwość tworzenia konferencji 4 interkomów - możliwość parowania z interkomami innych producentów - sterowanie za pomocą smartphone'a dzięki specjalnej aplikacji - darmowa aktualizacja oprogramowania - gwarancja 2 lata Zestaw zawiera rónież kabel USB oraz pilot zdalnego sterowania montowany na kierownicę. UWAGA! Ze względu na mniejsze napięcie (5V), do ładowania centralki nie wolno używać standardowych ładowarek z gniazdka zapalniczki lecz tylko zawartego w zestawie kabla USB! W przeciwieństwie do nawigacji motocyklowych, większość nawigacji samochodowych nie ma opcji łączenia się z interkomem i przesyłania do niego komunikatów, dlatego może wystąpić sytuacja w której interkom SENA nie połączy się z posiadaną nawigacją samochodową.