Deskorolka Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A

Nowy produkt

Deskorolka Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A - elektryczna deskorolka to zarówno najnowszy trend w poruszaniu się, jak i unikalna rozrywka high-tech. Sterowana balansem naszego ciała rozpędza się do 20 km/h, co pozwala szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Balance Scooter KX-PRO 10.0A pozwala precyzyjnie przyśpieszać, zwalniać, hamować i skręcać

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 499,00 zł brutto

Więcej informacji

Dynamiczna deskorolka o wysokości podstawy 16 cm pozwala pokonywać 30-stopniowe wzniesienia,  ułatwiając odkrywanie nowych tras,  zróżnicowanych pod kątem stopnia trudności. Na naładowanej do pełna baterii przejedziemy nawet do 20 km. Czas je pełnego naładowania to ok 3 godziny. Pneumatyczne, pompowane koła o średnicy 10 cali są napędzane dwoma dynamicznymi silnikami o całkowitej mocy 700W. Dają również uczucie wyjątkowej amortyzacji i wygodniejszej jazdy dostosowanej do różnych rodzajów dróg. Dętka pozwala dopasować twardość kół do wymagań terenu. Lekko napompowane koła amortyzują nierówności nawierzchni, a maksymalnie napompowane pozwalają osiągnąć największą prędkość.  Dopuszczalne obciążenie tej deskorolki to 120 kilogramów.  Sama zaś deskorolka waży zaledwie 12 kg, i posiada niewielki rozmiary (64 x 27, 6 x 28, 4 cm) przez co daje się wygodnie przenosić i przechowywać. 

Kawasaki i jego napędzana energią elektryczną deskorolka Balance Scooter KX-PRO 10.0A to pełen adrenaliny i zabawy gadżet oraz genialny środek transportu dla młodszych i starszych. To także wymarzony prezent dla dzieci i nastolatków. Deska jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i solidnych podzespołów. Dzięki temu mamy zagwarantowane nie tylko bezpieczeństwo, ale też niezwykłą stabilność podczas jazdy.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A wyróżnia się nowoczesnym i estetycznym designem. Solidna konstrukcja i precyzyjne krawędzie obudowy zostały stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, które zgodnie z normą IP54  (Index of Protection) chronią przed zachlapaniem i kurzem. Do tego antypoślizgowa powierzchnia zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a wysokiej jakości mocowane gumowe pedały zapewniają pewną postawę i doskonałą przyczepność na desce.

Deskorolki Kawasaki nie emitują zanieczyszczeń do środowiska. Dzięki temu mają spore szanse stać się miejskim środkiem komunikacji. Elektryczna deska Kawasaki Balance Scooter KX-PRO 10.0A to produkt ekologiczny. Właśnie dlatego to świetna alternatywa dla transportu tradycyjnego,  longboard’u, rolek czy po prostu roweru. Dzięki niemu poruszanie się po mieście nie tylko może stać się szybsze i przyjemniejsze, ale przede wszystkim – łatwiejsze. Także dlatego, że sama deska waży około 11 kilogramów, co pozwala na łatwe przenoszenie jej w ręku.

Kawasaki korzysta z najnowszych technologii i procesów produkcyjnych. Każda deskorolka tej renomowanej i znanej na całym świecie marki przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości, które są potwierdzone certyfikatami.