Deskorolka Kawasaki Surfboard KX-SB 6.5

Nowy produkt

Deskorolka Kawasaki Surfboard KX-SB 6.5

Kawasaki Surfboard KX-SB 6.5 to wyjątkowe urządzenie, na którym stoimy nie przodem, a bokiem do kierunku jazdy!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 699,00 zł brutto

Więcej informacji

W centralnej części surfboardu umieszczone zostało jedno, podwójne pneumatyczne 6.5-calowe koło zapewniające wygodniejszą jazdę dostosowaną do różnych rodzajów dróg. Wspaniale dopasowuje się do wymagań terenu, amortyzując wyboje i nierówności. Za prędkość sufboardu (maksymalnie 18 km/h)  odpowiada silnik o mocy 350W, a za utrzymanie równowagi osoby stojącej na desce odpowiada specjalny, zaawansowany system żyroskopów i czujników gwarantujących stabilność podczas jazdy.  Wysokość podstawy 6, 5 cm umożliwia pokonywanie 18° wzniesień. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów i solidnych podzespołów dodatkowo sprawia, że Surfboard KX-SB 6.5 jest naprawdę bezpieczny w użytkowaniu.

Projektanci zadbali, aby elektryczna deskorolka Kawasaki Surfboard KX-SB 6.5 wyróżniała się nowoczesnością. Solidna konstrukcja i precyzyjne krawędzie obudowy zostały stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, zapewniając jednocześnie odporność przed zachlapaniem i kurzem zgodnie z normą IP54  (Index of Protection). Starannie wykonana obudowa i antypoślizgowa powierzchnia zwiększają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania, a wysokiej jakości gumowe pedały gwarantują rewelacyjną przyczepność.

Kawasaki i jego napędzana energią elektryczną deskorolka Surfboard KX-SB 6.5 to gadżet high-tech i świetny środek transportu dla młodszych i starszych. To świetna alternatywa między innymi dla longboard’u, rolek czy roweru. Dlatego śmiało można powiedzieć,  że jest to także wymarzony prezent dla dzieci i nastolatków. Na jednym ładowaniu baterii, którego cykl ładowania trwa niecałe 3 godziny, możemy przejechać nawet do 20 km drogi. Sama deskorolka waży zaledwie 11 kg, i posiada niewielkie rozmiary ( 82, 3 x 23, 0 x 21, 2 cm) co umożliwia jej wygodnie przenoszenie i przechowywanie. Jeździć na niej mogą osoby ważące nie więcej niż 120 kilogramów.

Surfboardu KX-SB 6.5 posiada głośnik umieszczony na przodzie deski,  pozwalający swobodnie za pomocą bezprzewodowej łączności Bluetooth połączyć się ze smartfonem z łatwością sterując głośnością i odtwarzaną, ulubioną muzyką. Teraz możesz jej słuchać w każdej chwili podróży bez dodatkowych słuchawek!
Futurystyczny wygląd i niecodzienny sposób podróżowania sprawiają, że urządzenie pokochają wszyscy ci, którzy nie tylko lubią nowości technologiczne, ale przede wszystkim cenią sobie jakość i nietuzinkowe rozwiązania. Lampy LED umieszczone na całej długości deski doskonale oświetlają trasę i nadają jej zjawiskowego oraz tajemniczego wyglądu, szczególnie w nocy dając wrażenie deski lecącej w powietrzu.

Surfboard Kawasaki to produkt ekologiczny, ponieważ stworzone przez jeden z najpopularniejszych koncernów produkujących motocykle urządzenie nie emituje żadnych zanieczyszczeń do środowiska.

Korzystając z najnowszych technologii i procesów produkcyjnych, każda deskorolka renomowanej i znanej na całym świecie marki Kawasaki przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości potwierdzone certyfikatami, które zapewnią bezpieczne korzystanie z urządzenia.